Nowość - Mezoterapia ozonem - to jedna z tajemnic pięknych Rosjanek

Ostrzykiwanie twarzy, dekoltu, ud i pośladków oraz innych miejsc ozonem należy aktualnie do najbardziej poszukiwanych zabiegów medycyny estetycznej. Tylko 5 klinik w Moskwie wykonuje takie zabiegi. Teraz zabieg dostępny również w Parmed.

Jak to działa ? 

Specjalne urzadzenie produkuje ozon z czystego tlenu medycznego, który następnie jest podawany metodą mezoterapii podskórnie. Ciśnienie i stężenie ozonu musi być dobrane precyzynie. Nasze urządzenie posiada wszelkie certyfikaty, w tym medyczny. Zwykłe kosmetyczne urządzenia do ozonoterapii nie nadają się do tego zabiegu. Dawka ozonu musi być dobrana precyzyjnie w ug/ml, aby uniknąć efektów toksycznych. Dobrze wykonany zabieg daje zdumiewające rezultaty. Efekty widać już po pierwszym zabiegu. 

 mezoozon

Z wiekiem dochodzi do upośledzenia metabolizmu skóry. Procesy ukrwienia i drenażu limfatycznego są upośledzone. Dodatkowo gromadzą się produkty przemiany metabolizmu co dodatkowo ,,zatruwa" nasze tkanki powodując, że ich funkcje oraz wygląd ulegają starzeniu. Zaburzenia gospodarki wodnej oraz syntezy nowych włókien kolagenowych należą do najczęstrzych.Ozon może przywrócić prawidłowość tych procesów.  Ozon stymuluje B-utlenianie kwasów tłuszczowych, indukuje wytwarzanie katalazy oraz nadtlenków i bierze udział w katabolizmie kwasów tłuszczowych i syntezy glikogenu i glukozy z produktów tego katabolizmu. Ozon realizuje funkcje przeciwutleniające i detoksykacyjne. Efekt antycellulitowy i odchudzanie są realizowane na tle przywrócenia tonusu, wzmocnienia i tonizacji wszystkich tkanek poddanych terapii ozonowej. 

mezoozon2

Dochodzi do normalizacji struktury łącznotkankowej, gdyż ozon ma również działanie fibrynolityczne, powodując spadek poziomu przerosłych adipocytów i przywrócenie metabolizmu w tkance podskórnej. Efektem jest lifitng skóry, zmniejszenie zmarszczek i wzmocnienie struktury skóry. Skóra przybiera młody wygląd, jest bardziej utleniona, jędrniejsza i prawidłowo napięta. Uruchomione na nowo procesy metaboliczne w tkance podskórnej powodują że skóra ,, żyje na nowo" . Działanie przeciwinfekcyjne ozonu likwiduje rówież drobnoustroje. Terapia stosowana również w przypadku trądziku aktywnego. Dostarczony tlen z rozpadu ozonu bezpośrednio aktywuje procesy metaboliczne przebudowy skóry. Metoda dobrze wykonana jest bardzo bezpieczna.

Wskazania 

- odmłodzenie twarzy

- zmarszczki

- cellulit

- blizny

- brak jędrności skóry

-,,skóra ziemista", trądzikowa

- lokalne złogi tłuszczowe

- łysienie i wypadanie włosów

 

Przeciwskazania

- ciąża

- niewyrównana nadczynność tarczycy

- zaburzenia zakrzepowe w układzie krążenia

 

Kiedy mogę się spodziewać efektu ?  

Wystarczy 4-5 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych, aby skóra przybrała młody wygląd. Można również przeprowadzić terapię (tzw intensywną) - codziennie przez kilka dni - jeżeli zależy nam na szybkim efekcie przed ważnym wydarzeniem lub imprezą. Polecamy jednak zabiegi w dłuższych odstępach ze względu na dłuższy efekt pozabiegowy. Efekty widać już po pierwszym zabiegu.

Początek strony