Powiększanie piersi własnym tłuszczem

 
Transfer własnego tłuszczu do piersi jest minimalnym zabiegiem inwazyjnym oferując subtelnepowiększenie i ukształtowanie piersi.

Jest to popularny wybór kobiet, które szukają zmiany celem poprawy kształtu i objętości swoich piersi, podczas jednoczasowego usunięcia uporczywych złogów tłuszczu w innym miejscu na ciele.

Rozmiar biustu i kształt może mieć ogromny wpływ na akceptację swojego ciała. Czynniki takie jak utrata masy ciała, karmienie ciąża lub proces starzenia może powodować, że piersi mogą tracić swój kształt. Wiele kobiet rodzi się z mniejszym biustem i pragnie zmienić tę sytuację, ale nie chce implantów sztucznych wymagających większego zabiegu w znieczuleniu ogólnym oraz okresowej wymiany implantów. Przeszcep własny tłuszczu umożliwia poza tym pozbycie się niechcianego tłuszczu w innych okolicach ciała takich jak biodra, pośladki, podbrzusze, czy bryczesy.

Dla kogo adresowany jest zabieg ?

Autotransfer tłuszczu jest dla tych Pań , które chcą kształtować swoją sylwetkę, przy jednoczesnym osiągnięciu subtelnego powiększenia piersi.

Dla kogo nie jest ten zabieg ? 

Znaczne rozmiary piersi.

Nie ma wystarczającej ilości tłuszczu do przeniesienia. ( do rozważenia implanty w chirurgii plastycznej)

Panie które rozważają posiadanie dzieci w ciągu najbliższego roku.

Chęć wyłącznie powiększania piersi bez liposukcji.

Musisz mieć wystarczająco dużo tłuszczu do przeniesienia na leczenie, co oznacza, że ​​nie zawsze jest to odpowiednie dla osób z niską masą ciała.

Przed zabiegiem

Wymagana jest zawsze konsultacja lekarska i przegląd podstawowych badań krwi.

Na pierwszej wizycie określamy dokładnie zakres zabiegu i wskazania.

Procedura transferu Tłuszczu

Procedura rozpoczyna się od zastosowania  minimalnie inwazyjnej liposukcji i wyekstrahowania tłuszczu z wybranego obszaru (ów) pacjenta. To jest zazwyczaj wykonywane w znieczuleniu miejscowym i nie wymagają żadnych nacięć lub pobytu w szpitalu.

Tłuszcz ekstrahowany następnie jest rafinowane przed podaniem i wstrzykiwany w odpowiednich warstwach piersi tworząc objętość, kształt i wypełnienie.

Ponieważ oba elementy przeniesienie tłuszczowej są minimalnie inwazyjne, nie ma konieczności stosowania znieczulenia ogólnego oraz hospitalizacji co jest wymagane zazwyczaj w przypadku tradycyjnych operacji implantacji sutka.

Po zabiegu

Można od razu powrócić do codzennych obowiązków. Jednak, ponieważ może być kilka siniaków i obrzęk, to najlepiej poczekać od jednego do dwóch tygodni, zanim skorzystasz z siłowni, basenu czy jakichkolwiek większej aktywności fizycznej. Wskazany profesjonalny masaż pozabiegowy. 

Początek strony